Товар доданий у кошик Error

ПРО КОМПАНІЮ

Історія компанії ПП «Приятель» почалася більше 20 років тому. В кінці 80-х років при Академії наук було створено цех по виробництву формувальної суміші для лиття. Очолив цей напрям Приятель Г. М. На той момент в Україні не існувало якісного і надійного устаткування для виготовлення ювелірних виробів. Це і стало причиною пошуку партнерів та постачальників з Європи.

 

ПП «Приятель» став першою компанією на ринку України, яка поставляла і продавала лазерну зварювання. Закуповуючи обладнання «Приятель», дрібні фірми з примітивними саморобними пристроями перетворилися в фабрики з виробництва ювелірних виробів.

 

З кожним роком на ринку України потреба в ювелірному обладнанні росла, що забезпечувало успішність фірмі. В кінці 90-х в роботу фірми влилися сини, і це вже стало сімейною справою.

 

Кожен клієнт відчуває переваги співпраці саме з такою компанією, де вся сім'я працює над однією справою. Будь-які питання вирішуються на найвищому рівні.

 

З дня свого заснування, ПП «Приятель» в роботі вибирав найнадійніших партнерів. Фірма співпрацює з відомими світовими брендами, які роками пройшли перевірку на якість: Schmalz, Komet, Rofin, Bergeon, Flume, Busch, WIELAND і ін.

 

ПП «Приятель» одні з небагатьох на ринку України, що представляють продукцію німецької фірми «Schmalz». «Schmalz» є найбільшим світовим виробником ювелірного обладнання та інструментів. Історія їх співробітництва почалася більше 10 років тому.

 

Багаторічним партнером «Приятель» є один з провідних виробників борів в світі Komet.

 

Купуючи обладнання та інструменти у ПП «Приятель», Ви маєте справу безпосередньо з провідними виробниками світу!